KOUČ a VÝŽIVOVÝ PORADCE 

jaký je v tom rozdíl?

KOUČ - INSPIRUJE

Stojím na stejné úrovni jako vy, jsem váš rovnocenný partner. Neříkám vám, jak byste měli žít svůj život, ale pomáhám vám znovuobjevit váš vnitřní hlas, intuici a zapomenutou moudrost, abyste sami přišli na to jak žít svůj život.
Jako kouč představuji pro klienta průvodce a podporu na jeho unikátní osobní cestě. Pomáhám mu nalézt jeho vlastní řešení situací, z nichž se neumí sám dostat. Vracím mu sebedůvěru a učím ho převzít zodpovědnost za svůj život.
Každý z nás se může stát tvůrcem svého života namísto oběti. Svůj život pak žijeme vědomě a nejsme jen loutkou ve vleku okolností, nad kterými nemáme kontrolu.

 

VÝŽIVOVÝ PORADCE - MOTIVUJE

Jako poradce umím vysvětlit zásady správné výživy a tvorby jídelníčku, motivuji klienta k jeho dodržování.
Analyzuji stravovací návyky klienta a s přihlédnutím na zdravotní stav sestavím jídelníček na míru každého individuálně. Zároveň je pro mě důležitá zpětná vazba klienta. Poradenství probíhá formou konzultací nad otázkami výživy, není to jednostranný monolog, ve kterém bych byla mentorem.
S každým klientem intenzivně komunikuji, snažím se brát v úvahu jeho možnosti a přizpůsobit jim zdravou výživu, ušít mu výživový program přesně na míru.