MOJE SLUŽBY

 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA

doba 10 - 15 minut

cena 200,- Kč

měření a analýza složení Vašeho těla špičkovým bioimpedančním přístrojem JAWON IOI 353 PROFESSIONAL.

DIAGNOSTIKA A KONZULTACE

doba 15 - 45 minut

cena 400,- Kč

měření a analýza složení Vašeho těla špičkovým bioimpedančním přístrojem JAWON IOI 353 PROFESSIONAL . Následná interpretace výsledků měření a konzultace změn ve stravování a životním stylu.

ZÁKLADNÍ KONZULTACE, DIAGNOSTIKA A NÁSLEDNÝ TÝDENNÍ JÍDELNÍČEK

doba 2 x 30  minut

cena 700,- Kč

Je vhodný pro ty, kteří si chtějí hubnout sami bez dohledu nebo si jen ověřit svůj zdravotní stav.  Konzultaci rozděluji do dvou částí, protože v první části musím zjistit, co v současnosti jíte, která jídla jsou Vaše oblíbená, které potraviny nesmíte nebo nemáte rádi, jaký je Váš zdravotní stav, kdy vstáváte, jak vypadá Váš běžný den, zda užíváte nějaké léky atp. Bez těchto údajů by nebylo možné sestavit jídelníček přímo pro Vás. Ideální je ještě kombinace s měřením složení Vašeho těla na  JAWOnu.

1 MĚSÍČNÍ PROGRAM

doba 3 x 45  minut

cena 1 800,- Kč

Je řešením pro klienty, kterým lékař doporučil speciální dietu ze zdravotní indikace a neví, jaké změny ve stávajícím stravování mají konkrétně provést, v případě hubnoucích klientů  spíše pro ty, kteří zaznamenali výkyvy od své dlouhodobé hmotnosti +- 5-8 kg, dále jej využívají maminky jako preventivní poradenství ve výživě dětí.

3 MĚSÍČNÍ PROGRAM

doba 6 x 45  minut

cena 3 500,- Kč

Program už je dlouhodobější a je vhodný pro klienty s žádoucím úbytkem váhy do 15kg. Během programu se klient postupně seznamuje se základy výživy, jak nakupovat potraviny a jaké. Podle individuálně tvořených jídelníčků dostává do podvědomí jak si setavit vyvážený jídelníček a tím pádem i jak si zajistit zdraví.

6 MĚSÍČNÍ PROGRAM

doba 12 x 45  minut

cena 6 000,- Kč

Tento program je vhodný pro klienty, kteří se pokoušeli hubnout bez nějakých větších výsleků. Pro klienty, kteří chtějí vyzrát na svoji psychiku jak si poradit s různými lákadly, jak si udržet režim i v mimořádných situacích (svátky, třísměnný provoz …). Případné chyby budeme spolu pozvolna odstraňovat a hledat dlouhodobé řešení. V případě hubnoucích klientů je vhodný u redukce váhy větší než 15kg.

KONZULTACE,  BESEDY

1 hodina

 

cena 500,- Kč

Individuální konzultace s klientem, koučink.

Přednášky a besedy na téma  zdraví, zdravý životní styl. Vhodné ve firmách, školách nebo zájmových sdruženích.

O MÝCH DALŠÍCH SLUŽBÁCH SE INFORMUJTE TADY

RADOMÍRA NIKO

Radějov 347, 696 67

IČO: 01373838

DIČ:CZ7057264302

 

         

KANCELÁŘ

Štefánikova 14/4083,

Hodonín 695 01    

budova VZP ČR

TELEFON:  +420 732 551 909

EMAIL:   radomira.niko@vitalis-vitalis.cz 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/VitalisZdravyZivotniStyl/